🌿🌟 Vi har modtaget 4 x guld for vores grønne messestande! 🌟🌿
På FIE 2023 blev alle vores messestande tildelt "Guld", hvilket er det højeste niveau i Better Stands-programmet. Dette program hylder dem, der bruger genanvendelige materialer. Dette reducerer affald og bidrager til mere miljøvenlige messer. Derudover indgår følgende faktorer i vurderingen: Sikkerhed, effektivitet og kundeoplevelse.
Følgende messestande blev tildelt guld:
🧀 Lactosan
🥩 Essentia
🍫 Carletti
🌾 Chr. Olesen Group
Det er en ære at opnå "Guld," og vi ser frem til at fortsætte vores grønne initiativer.
Hvis du ønsker en grøn messestand, kontakt os for en uforpligtende snak på tlf. 86 60 16 06. Du kan også læse mere om vores miljøvenlige metoder på expopartner.dk/dengroennetanke/ .
En kundeorienteret tilgang, et stort fagligt netværk, branchens bedste medarbejdere og mere end 21 års erfaring har resulteret i at Expo Partner siden 2002 har været en innovativ messe – og udstillingsvirksomhed. Vi hjælper kunder i alle brancher med at bygge messestande i både Europa, USA og Canada.
Expo Partner ApS
Vestervangsvej 8
8800 Viborg